דיור חברתי

BETTER WORLD מאמינה שלמערכת יחסים קרובה ושיתוף פעולה יש פוטנציאל אדיר ליצירת איכות חיים גבוהה יותר עבור האדם כאינדיבידואל והקהילה שסביבו וכך ניתן להגיע לעולם חברתי סביבתי טוב יותר, יפה יותר הגון יותר. יש לנו שני מודלים עיקריים לבניית קהילה:

Model Co-Living

מודל CO-LIVING

 יוזמת  בשיתוף עם משקיעים חברתיים  דרך  המודל הייחודי שכירות  ארוכת תווך  peer to peer

שכירות לטווח ארוך עם אופציית רכישה- מודל המתאים לאנשים שאין להם יכולת פיננסית לקנות דירה אבל רוצים להיכנס לתוכנית המקדמת אותם לבעלות על דירה. המודל מייצר אפשרות של "קניית מניות" ולגשת לבעלות באופן הדרגתי ע"י יצירת הון עצמי דרך שכירות ארוכת טווח. המודל מאפשר  יצירת  קרן חיסכון שנלקח מתשלומי שכירות . ההון שנצבר מושקע בחזרה להשקעות הוליסטיות עירוניות ומייצר תשואה גבוה ובו זמנית השפעה על ecosystem  עירוני /שכונתי . השוכר ממשיך לחיות בשכירות ולהנות מאיכות חיים ,קהילה והטבות ממועדון ערך קהילתי Well being   ובו זמנית מתקדם לרכישה של דירה לפי מודל בעלות חלקית . 

Model An Enterprising Community

מודל קהילה יוזמת

התאגדות קהילה חדשה כקואופרטיב. בתהליך כזה אדם מוצא את האנשים הנכונים לו דרך הפלטפורמה הדיגיטלית שלנו לאחר מכן הקהילה מגבשת את חלומה בעזרת ספקי הקיימות ומשם החלום מתחיל להפוך למציאות אחריי שהקהילה מתחברת אל מיזמים של דיור הנכונים לה.

אופציה

המחיר כולל מניה בהשקעות הוליסטיות עירוניות מה שמייצר תזרים כלכלי חודשי
והשפעה על ecosystem עירוני /שכונתי והטבות ממועדון ערך קהילתי Well being

מועדון ערך קהילתי WELL BEING

 מוזיל הוצאות  מחיה משמעותית דרך מודל של כלכלה שיתופית ושיתוף פעולה של קהילה   . כל תושבי העיר ללא קשר אם הם חלק ממודל better together  יכולים להצטרף למועדון .

 מטרת המועדון היא הורדת עלויות מחיה ללא קשר להוצאות הדיור ובו זמנית לחזק ולהעצים תחושה של קהילה. מנויים כקהילה ייהנו מהטבות על צריכת יומיום כמו-  קניות בסופר, ביטוח, מדיה, השכלה, הובלה, בילוי ופנאי ועוד. 

הטבות ממיזמים הוליסטיים עירוניים (אנרגיה ,רכב שיתופי, מזון מקומי ,תרבות ועוד)
0%
הנחות בכל תחומי החיים ככוח קניה גדול של קהילה .
0%
הטבות ממגזר עסקי ( עם אחריות תאגידית )
0%
הטבות וסולידריות דרך עסקים מקומיים .
0%
כלכלה שיתופית ושיתוף פעולה בין חברי הקהילה .
0%

בחירת מסלול קהילתי

שאלות עבור דף נחיתה רישום למסלולים והצטרפות לקהילה